0
Košík je prázdny
0

    Optický pigtail ST/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3

    Optický pigtail ST/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM3
     
    Vaša cena bez DPH
    2.45 EUR
    Vaša cena s DPH
    2.94 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S02050
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná (EASY-STRIP).

       

      Optické pigtaily dodávame v multimode aj singlemode prevedení s rôznymi typmi konektorov (E2000, LC, SC, ST, FC, ...). Pigtaily možno štandardne objednať s dĺžkou kábla 1m, nie je však problém vyrobiť na zákazku pigtaily ľubovoľnej dĺžky.


      Parametre

      Typ vlákien

      Typ vlákien MM OM1

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...