0
Košík je prázdny
0

    EDFA optické zosilňovače

    EDFA optické zosilňovače

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    5 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    1 600.00 EUR 

    bez DPH

    1 920.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5123-02 zosilňovač 1550nm, SNMP, 2 x 19dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 080.00 EUR 

    bez DPH

    2 496.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5128-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 21dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 560.00 EUR 

    bez DPH

    3 072.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1 706.58 EUR 

    bez DPH

    2 047.89 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 030.24 EUR 

    bez DPH

    2 436.29 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...