0
Košík je prázdny
0

    SFP moduly 155 Mbps

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    7 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    20.20 EUR 

    bez DPH

    24.35 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    27.54 EUR 

    bez DPH

    33.04 EUR 

    s DPH

    SFP modul, 1.25Gbps 10/100/1000 Base-T

    20.72 EUR 

    bez DPH

    24.86 EUR 

    s DPH

    155Mbps SFP optický modul s konektormi LC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco).

    18.02 EUR 

    bez DPH

    21.62 EUR 

    s DPH

    155Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovými dĺžkami RX=1550nm/TX=1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco).

    18.02 EUR 

    bez DPH

    21.62 EUR 

    s DPH

    100Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovými dĺžkami RX=1310nm/TX=1550nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco).

    58.25 EUR 

    bez DPH

    70.01 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP + metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G / 10Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to len 30m. Modul je primárne určený pre UNIFI switche, kde nie je...

    12.47 EUR 

    bez DPH

    15.07 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • U

      Ukončená výroba

    • HLS

      - Hlavný sklad
    • RMA

      - Reklamačný
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je na sklade

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklačný poplatok bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...