0
Košík je prázdny
0

    SFP+ moduly

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    12 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    251.33 EUR 

    bez DPH

    301.71 EUR 

    s DPH

    Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporujúce technologiu WDM, vďaka čomu je možné prenášať dáta v oboch smeroch po jedinom vlákne!

    96.84 EUR 

    bez DPH

    116.32 EUR 

    s DPH

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvoma LC konektormi, 1310nm vlnovou dĺžkou s možnosťou pripojenia až na vzdialenosť 10km.

    39.73 EUR 

    bez DPH

    47.78 EUR 

    s DPH

    S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

    49.00 EUR 

    bez DPH

    58.91 EUR 

    s DPH

    S+RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou 10 gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    97.00 EUR 

    bez DPH

    116.40 EUR 

    s DPH

    OPTEC SFP+ modul 10G, WDM, TX1310 (LC/10km,SM), DDM

    41.63 EUR 

    bez DPH

    49.96 EUR 

    s DPH

    OPTEC SFP+ modul 10G, WDM, TX1270 (LC/10km,SM), DDM

    152.94 EUR 

    bez DPH

    183.53 EUR 

    s DPH

    OPTEC SFP+ modul 10G, WDM, TX1270 (LC/10km,SM), DDM

    32.29 EUR 

    bez DPH

    38.75 EUR 

    s DPH

    OPTEC SFP+ modul 10G, WDM, TX1270 (LC/10km,SM), DDM

    24.47 EUR 

    bez DPH

    29.36 EUR 

    s DPH

    OPTIX SFP+ Cooper, 10G, 3m direct attach cable

    32.99 EUR 

    bez DPH

    39.69 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    69.70 EUR 

    bez DPH

    83.74 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    136.96 EUR 

    bez DPH

    164.46 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • U

      Ukončená výroba

    • HLS

      - Hlavný sklad
    • RMA

      - Reklamačný
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je na sklade

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklačný poplatok bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...