0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    220 produktov
    11 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    306.00 EUR 

    bez DPH

    367.31 EUR 

    s DPH

    Smart switch s extra vysokým výkonom obstojí v podnikovom prostredí.

    123.25 EUR 

    bez DPH

    148.01 EUR 

    s DPH

    Smart switch s extra vysokým výkonom obstojí v podnikovom prostredí.

    1 600.00 EUR 

    bez DPH

    1 920.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5123-02 zosilňovač 1550nm, SNMP, 2 x 19dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1 760.00 EUR 

    bez DPH

    2 112.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5124-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 17dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 080.00 EUR 

    bez DPH

    2 496.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5128-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 21dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 560.00 EUR 

    bez DPH

    3 072.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    30.00 EUR 

    bez DPH

    36.00 EUR 

    s DPH

    FTTH-1F-4P-S node, 1SM fiber, SNMP, 4xRJ45, DATA 10/100Mbps Bi-di, 100-240V

    70.00 EUR 

    bez DPH

    84.00 EUR 

    s DPH

    OEL 801H1SC/APC - 1,29-1,6nm;-6+2dBm; 862MHz; 5-65MHz;100-110dBuV;CTB108dBuV;CSO108dBuV;24-65V;

    1 706.58 EUR 

    bez DPH

    2 047.89 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 030.24 EUR 

    bez DPH

    2 436.29 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    30.48 EUR 

    bez DPH

    36.68 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    30.48 EUR 

    bez DPH

    36.68 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    13.53 EUR 

    bez DPH

    16.24 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    13.53 EUR 

    bez DPH

    16.24 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 550m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    13.96 EUR 

    bez DPH

    16.86 EUR 

    s DPH

    Priamy 1m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    19.44 EUR 

    bez DPH

    23.44 EUR 

    s DPH

    Priamy 3m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    49.05 EUR 

    bez DPH

    58.86 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 10km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    29.16 EUR 

    bez DPH

    34.99 EUR 

    s DPH

    10 Gbps SFP+ optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 300m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    32.37 EUR 

    bez DPH

    38.84 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Datasheet...

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...