0
Košík je prázdny
0

    OPTIKA - aktívna

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Status

    Podrobné vyhľadávanie

    209 produktov
    11 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    89.23 EUR 

    bez DPH

    107.08 EUR 

    s DPH

    ONU-5112-11/S8AS -výkon 1mW,optický node,220V

    1 600.00 EUR 

    bez DPH

    1 920.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5123-02 zosilňovač 1550nm, SNMP, 2 x 19dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1 760.00 EUR 

    bez DPH

    2 112.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5124-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 17dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 080.00 EUR 

    bez DPH

    2 496.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5128-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 21dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 560.00 EUR 

    bez DPH

    3 072.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    140.31 EUR 

    bez DPH

    168.37 EUR 

    s DPH

    FTTH-1F-4P-S node, 1SM fiber, SNMP, 4xRJ45, DATA 10/100Mbps Bi-di, 100-240V

    305.80 EUR 

    bez DPH

    366.96 EUR 

    s DPH

    OEL 801H1SC/APC - 1,29-1,6nm;-6+2dBm; 862MHz; 5-65MHz;100-110dBuV;CTB108dBuV;CSO108dBuV;24-65V;

    1 706.58 EUR 

    bez DPH

    2 047.89 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 030.24 EUR 

    bez DPH

    2 436.29 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    129.30 EUR 

    bez DPH

    155.27 EUR 

    s DPH

    24-Port Gigabit with 2 SFP Slots Rack-mount Switch

    401.28 EUR 

    bez DPH

    481.65 EUR 

    s DPH

    24-Port Gigabit PoE+ With 4 SFP Solt Web Smart Switch, IEEE 802.3at, 400W

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    65.98 EUR 

    bez DPH

    79.28 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    43.56 EUR 

    bez DPH

    52.38 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    43.56 EUR 

    bez DPH

    52.38 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    64.08 EUR 

    bez DPH

    77.01 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    52.01 EUR 

    bez DPH

    62.52 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    65.98 EUR 

    bez DPH

    79.28 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • U

      Ukončená výroba

    • HLS

      - Hlavný sklad
    • RMA

      - Reklamačný
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je na sklade

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklačný poplatok bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...