0
Košík je prázdny
0

    OPTIKA - aktívna

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    214 produktov
    11 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    1 600.00 EUR 

    bez DPH

    1 920.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5123-02 zosilňovač 1550nm, SNMP, 2 x 19dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    1 760.00 EUR 

    bez DPH

    2 112.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5124-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 17dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 080.00 EUR 

    bez DPH

    2 496.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5128-04 zosilňovač 1550nm, SNMP, 4 x 21dBm, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 560.00 EUR 

    bez DPH

    3 072.00 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    140.31 EUR 

    bez DPH

    168.37 EUR 

    s DPH

    FTTH-1F-4P-S node, 1SM fiber, SNMP, 4xRJ45, DATA 10/100Mbps Bi-di, 100-240V

    305.80 EUR 

    bez DPH

    366.96 EUR 

    s DPH

    OEL 801H1SC/APC - 1,29-1,6nm;-6+2dBm; 862MHz; 5-65MHz;100-110dBuV;CTB108dBuV;CSO108dBuV;24-65V;

    1 706.58 EUR 

    bez DPH

    2 047.89 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    2 030.24 EUR 

    bez DPH

    2 436.29 EUR 

    s DPH

    EDFA-HA-5832A-08 zosilňovač 1550nm, SNMP, 8 x 21dBm s CWDM, 100-240VAC, 19", 1HU SC/APC konektory

    129.30 EUR 

    bez DPH

    155.27 EUR 

    s DPH

    24-Port Gigabit with 2 SFP Slots Rack-mount Switch

    401.28 EUR 

    bez DPH

    481.65 EUR 

    s DPH

    24-Port Gigabit PoE+ With 4 SFP Solt Web Smart Switch, IEEE 802.3at, 400W

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    65.98 EUR 

    bez DPH

    79.28 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    43.56 EUR 

    bez DPH

    52.38 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    43.56 EUR 

    bez DPH

    52.38 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    64.08 EUR 

    bez DPH

    77.01 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    44.50 EUR 

    bez DPH

    53.50 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    52.01 EUR 

    bez DPH

    62.52 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    65.98 EUR 

    bez DPH

    79.28 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    43.56 EUR 

    bez DPH

    52.38 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • U

      Ukončená výroba

    • HLS

      - Hlavný sklad
    • RMA

      - Reklamačný
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je na sklade

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklačný poplatok bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...