0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    222 produktov
    12 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia WDM na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s simplex režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre použitie...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického multimódového vedenia 1000BASE-SX+ na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 10/100/1000 Mbit/s duplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-LH+ na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    cena po prihlásení

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického multimódového vedenia 1000BASE-SX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 10/100/1000 Mbit/s duplexnom režime pre port TX 850nm . Tento...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    cena po prihlásení

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...