0
Košík je prázdny
0

    SC/PC

    SC/PC

    Optické spojky slúžia pre spojenie patchcordov a okonektorovaných vlákien či káblov. Spojky väčšinou osádzame do nástenných rozvádzačov, zásuviek a optických vaní.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    9 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    0.10 EUR 

    bez DPH

    0.12 EUR 

    s DPH

    optický adaptér SC multimode LSSCMA

    0.55 EUR 

    bez DPH

    0.66 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    0.88 EUR 

    bez DPH

    1.06 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    0.55 EUR 

    bez DPH

    0.66 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC, duplex SM, modrý

    0.34 EUR 

    bez DPH

    0.40 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/SC, simplex, MM, OM3, tyrkysový

    1.09 EUR 

    bez DPH

    1.31 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    0.35 EUR 

    bez DPH

    0.42 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC simplex SM

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...