0
Košík je prázdny
0

    Adaptéry

    Adaptéry

    Optické spojky slúžia pre spojenie patchcordov a okonektorovaných vlákien či káblov. Spojky väčšinou osádzame do nástenných rozvádzačov, zásuviek a optických vaní.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    0.10 EUR 

    bez DPH

    0.12 EUR 

    s DPH

    optický adaptér SC multimode LSSCMA

    0.73 EUR 

    bez DPH

    0.88 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    8.07 EUR 

    bez DPH

    9.69 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér E2000/APC, simplex, SM

    0.63 EUR 

    bez DPH

    0.76 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/APC, simplex, SM

    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér FC/PC, simplex

    0.63 EUR 

    bez DPH

    0.76 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC duplex, SM (formát SC simplex)

    0.74 EUR 

    bez DPH

    0.89 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC duplex, SMF (formát SC simplex) zelený

    0.28 EUR 

    bez DPH

    0.34 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/APC simplex, SM (formát SC simplex)

    0.97 EUR 

    bez DPH

    1.16 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/PC duplex MM

    0.70 EUR 

    bez DPH

    0.84 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/PC duplex SM

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/PC quad SMF, (formát SC duplex) modrý

    0.46 EUR 

    bez DPH

    0.55 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér LC/PC simplex, SM

    0.35 EUR 

    bez DPH

    0.42 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, duplex

    0.23 EUR 

    bez DPH

    0.28 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    0.20 EUR 

    bez DPH

    0.24 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC simplex MM

    0.55 EUR 

    bez DPH

    0.66 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    2.17 EUR 

    bez DPH

    2.60 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    0.38 EUR 

    bez DPH

    0.45 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/PC, duplex SM, modrý

    0.36 EUR 

    bez DPH

    0.43 EUR 

    s DPH

    Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, prípadne konektory, ako napríklad prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom....

    0.34 EUR 

    bez DPH

    0.40 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/SC, simplex, MM, OM3, tyrkysový

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • U

      Ukončená výroba

    • HLS

      - Hlavný sklad
    • RMA

      - Reklamačný
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je na sklade

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...