0
Košík je prázdny
0

    ST/PC - SC/PC

    ST/PC - SC/PC

    Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase zakončené v rozvádzači.

    Najpredávanejšie produkty

      Status

      Filter skladu

      Sklad

      Cena

      EUR
      EUR

      Filtrovať podľa parametra

      Podrobné vyhľadávanie

      4 produkty
      1 stránka

      Položek na stránku:

       
       
      7.50 EUR 

      bez DPH

      9.00 EUR 

      s DPH

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

      7.70 EUR 

      bez DPH

      9.24 EUR 

      s DPH

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

      8.08 EUR 

      bez DPH

      9.69 EUR 

      s DPH

      Optický patchcord SC/PC-ST/PC - 2m duplex,9/125/3000, PVC...

      8.40 EUR 

      bez DPH

      10.08 EUR 

      s DPH

      Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

       

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...