0
Košík je prázdny
0

    ST/PC

    ST/PC

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou navarovanie na optické vlákno. Optický pigtail je optický konektor zakončený na jednej strane (spravidla 1m) optického vlákna.

    Najpredávanejšie produkty

      Status

      Filter skladu

      Sklad

      Cena

      EUR
      EUR

      Filtrovať podľa parametra

      Podrobné vyhľadávanie

      3 produkty
      1 stránka

      Položek na stránku:

       
       
      1.53 EUR 

      bez DPH

      1.83 EUR 

      s DPH

      Optický pigtail ST/PC-1m , MMF 50/125/900, yellow

      2.45 EUR 

      bez DPH

      2.94 EUR 

      s DPH

      Optický pigtail ST/PC-1m, MMF 62,5/125/900, yellow

      0.96 EUR 

      bez DPH

      1.16 EUR 

      s DPH

      Optický pigtail ST/PC-1,5m SMF 9/125/900/G652D

       

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...