0
Košík je prázdny
0

    Pigtaily

    Pigtaily

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou navarovanie na optické vlákno. Optický pigtail je optický konektor zakončený na jednej strane (spravidla 1m) optického vlákna.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    9.21 EUR 

    bez DPH

    11.05 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail E2000/APC 1m 9/125, SM, 0.9mm

    1.80 EUR 

    bez DPH

    2.16 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail FC/APC 2m 9/125, SM, 0.9mm, G657A2, Easy strip

    1.51 EUR 

    bez DPH

    1.81 EUR 

    s DPH

    Optický Pigtail FC/UPC, 9/125mm 0,9mm, 1m

    1.12 EUR 

    bez DPH

    1.34 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná...

    1.17 EUR 

    bez DPH

    1.40 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná...

    2.90 EUR 

    bez DPH

    3.48 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3

    2.90 EUR 

    bez DPH

    3.48 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC- 1m, MM, 0,9mm, OM2

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC-1,5m MMF 62,5/125/900, orange

    0.94 EUR 

    bez DPH

    1.13 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A1

    0.94 EUR 

    bez DPH

    1.13 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A1

    0.99 EUR 

    bez DPH

    1.19 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/APC-1,5m 9/125/3mm/G652D, yellow

    18.20 EUR 

    bez DPH

    21.84 EUR 

    s DPH

    Pigtail SC/APC SM, G657A1, 9/125, 1m

    1.10 EUR 

    bez DPH

    1.32 EUR 

    s DPH

    Pigtail SC/APC SM, G657A1, 9/125, 1m

    1.45 EUR 

    bez DPH

    1.74 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/APC 2m 9/125, SM, 0.9mm, G657A2

    0.88 EUR 

    bez DPH

    1.06 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 50/125, MM, OM4, 0.9mm

    1.71 EUR 

    bez DPH

    2.05 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC 1m simplex, 50/125, 900um cable, LSZH M5SCXX900010-L

    1.29 EUR 

    bez DPH

    1.55 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC-1,5m, MMF, 62,5/125/900

    1.71 EUR 

    bez DPH

    2.05 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 50/125, MM, OM4, 0.9mm

    14.34 EUR 

    bez DPH

    17.21 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A1

    1.00 EUR 

    bez DPH

    1.20 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A1

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...