0
Košík je prázdny
0

    Splittre PLC

    Splittre PLC

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    22.14 EUR 

    bez DPH

    26.57 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x16 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    17.33 EUR 

    bez DPH

    20.79 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    8.83 EUR 

    bez DPH

    10.60 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    50.74 EUR 

    bez DPH

    60.89 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x32 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    80.60 EUR 

    bez DPH

    96.72 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x64 PLC G657A1, 2mm s SC/APC konektorom , žltý

    11.64 EUR 

    bez DPH

    13.97 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    4.96 EUR 

    bez DPH

    5.95 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    6.39 EUR 

    bez DPH

    7.67 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    35.52 EUR 

    bez DPH

    42.62 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    9.22 EUR 

    bez DPH

    11.06 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1,MINI MODUL, 0,9mm, s SC/APC konektorom

    7.79 EUR 

    bez DPH

    9.34 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    58.41 EUR 

    bez DPH

    70.09 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    10.15 EUR 

    bez DPH

    12.18 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    13.44 EUR 

    bez DPH

    16.13 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    21.66 EUR 

    bez DPH

    25.99 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    10.63 EUR 

    bez DPH

    12.75 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x16 PLC G657A2, MINI MODUL, 0.9mm, bez konektorov

    3.49 EUR 

    bez DPH

    4.19 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x2 PLC G657A1, ribbon, holé vlákno bez konektora

    5.50 EUR 

    bez DPH

    6.60 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    4.20 EUR 

    bez DPH

    5.04 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    18.20 EUR 

    bez DPH

    21.84 EUR 

    s DPH

    PLC optické splittre sú kľúčovým stavebným prvkom pre FTTx prístupové siete typu PTMP (Point to Multi-Point). Ponúkané splittery majú nízky útlm a vysoký útlm odrazu. Kompaktné rozmery týchto rozbočovačov umožňujú jednoduchú inštaláciu do...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...