0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    552 produktov
    28 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    CF-10/8mm modrá mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    0.67 EUR 

    bez DPH

    0.80 EUR 

    s DPH

    CF-14/10mm žltá, mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    141.98 EUR 

    bez DPH

    170.38 EUR 

    s DPH

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    74.31 EUR 

    bez DPH

    89.17 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x14-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    132.69 EUR 

    bez DPH

    159.23 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x20-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    22.67 EUR 

    bez DPH

    27.20 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x3-1310 voliteľný pom. výkonu do odboč., výstupy 1m Singlemod kon.SC/APC

    19.32 EUR 

    bez DPH

    23.18 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x3, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    37.11 EUR 

    bez DPH

    44.53 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x6, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    0.60 EUR 

    bez DPH

    0.72 EUR 

    s DPH

    CF-DC144SM75N-PE ductcable 144 vlákno SM/PE plášť

    0.10 EUR 

    bez DPH

    0.12 EUR 

    s DPH

    optický adaptér SC multimode LSSCMA

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    CF-DCO48SM75N-PE Ductcable 48 vlákno SM/PE plášť

    5.16 EUR 

    bez DPH

    6.19 EUR 

    s DPH

    Držiak organizéra zvarov

    2.88 EUR 

    bez DPH

    3.46 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 10mm Pass. MDPAS10

    3.76 EUR 

    bez DPH

    4.51 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 12mm Pass. MDPAS12

    12.21 EUR 

    bez DPH

    14.65 EUR 

    s DPH

    Vďaka širokej ponuke výrobcu Fibrain uspokojuje aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Preto špeciálne navrhnuté komponenty uľahčujú umiestnenie a organizáciu káblov v rozvodných skriniach.

    15.30 EUR 

    bez DPH

    18.36 EUR 

    s DPH

    Fibrain FB7442 tepelne zmrštiteľné spojky na ochranu proti zmršťovaniu poskytujú vysokú ochranu pri procese spájania. Môžu byť charakterizované malým vnútorným priemerom (priemer po zmršťovaní D = 2,0 mm), optimálnou dĺžkou (štandardne L = 45 mm) a rýchlo

    cena po prihlásení

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    cena po prihlásení

    Jednodielna technológia, čo znamená, že vonkajšie telo bolo vyrobené jednotnou technológiou odlievania, vďaka ktorej sa vyznačujú väčšou odolnosťou proti bočnému zaťaženiu v porovnaní s adaptérmi, ktorých vonkajšie telo bolo zvárané ultrazvukovo z dvoch č

    cena po prihlásení

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...