0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    744 produktov
    38 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.37 EUR 

    s DPH

    CF-10/8mm modrá mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    0.67 EUR 

    bez DPH

    0.80 EUR 

    s DPH

    CF-14/10mm žltá, mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    141.98 EUR 

    bez DPH

    170.38 EUR 

    s DPH

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    74.31 EUR 

    bez DPH

    89.17 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x14-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    132.69 EUR 

    bez DPH

    159.23 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x20-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    22.67 EUR 

    bez DPH

    27.20 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x3-1310 voliteľný pom. výkonu do odboč., výstupy 1m Singlemod kon.SC/APC

    19.32 EUR 

    bez DPH

    23.18 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x3, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    37.11 EUR 

    bez DPH

    44.53 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x6, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    0.10 EUR 

    bez DPH

    0.12 EUR 

    s DPH

    optický adaptér SC multimode LSSCMA

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    CF-DCO48SM75N-PE Ductcable 48 vlákno SM/PE plášť

    5.16 EUR 

    bez DPH

    6.19 EUR 

    s DPH

    Držiak organizéra zvarov

    2.88 EUR 

    bez DPH

    3.46 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 10mm Pass. MDPAS10

    3.76 EUR 

    bez DPH

    4.51 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 12mm Pass. MDPAS12

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    8.93 EUR 

    bez DPH

    10.71 EUR 

    s DPH

    Optické útlmové členy sú pasívne časti optického spojenia použitého na zníženie optického výkonu prenášaného signálu tak, aby zodpovedali pracovnému dosahu prijímača. Špecifickou aplikáciou nulových zoslabovačov (0db) je tlmenie cenných konektorov napríkl

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...