0
Košík je prázdny
0

    OPTIKA - pasívna

    OPTIKA - pasívna

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    359 produktov
    18 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.18 EUR 

    bez DPH

    0.22 EUR 

    s DPH

    CF-10/8mm modrá mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    0.38 EUR 

    bez DPH

    0.46 EUR 

    s DPH

    CF-14/10mm žltá, mikrotrubička so silikónovým povlakom vo vnútri

    141.98 EUR 

    bez DPH

    170.38 EUR 

    s DPH

    Trojkanálový CWDM (1310nm, 1550nm, 1570nm), G657A1, OD2,8mm, kábel, 1,5m, ABS box s SC/APC konektorom

    74.31 EUR 

    bez DPH

    89.17 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x14-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    132.69 EUR 

    bez DPH

    159.23 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x20-1310, 1m singlemod s konektormi SC/APC

    22.67 EUR 

    bez DPH

    27.20 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač - SC-1x3-1310 voliteľný pom. výkonu do odboč., výstupy 1m Singlemod kon.SC/APC

    19.32 EUR 

    bez DPH

    23.18 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x3, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    37.11 EUR 

    bez DPH

    44.53 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x6, 1310/1550nm,SC/APC,SM, 2 okná 1330/1550nm

    0.99 EUR 

    bez DPH

    1.19 EUR 

    s DPH

    CF-DC144SM75N-PE ductcable 144 vlákno SM/PE plášť

    0.10 EUR 

    bez DPH

    0.12 EUR 

    s DPH

    optický adaptér SC multimode LSSCMA

    0.30 EUR 

    bez DPH

    0.36 EUR 

    s DPH

    CF-DCO48SM75N-PE Ductcable 48 vlákno SM/PE plášť

    5.16 EUR 

    bez DPH

    6.19 EUR 

    s DPH

    Držiak organizéra zvarov

    2.88 EUR 

    bez DPH

    3.46 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 10mm Pass. MDPAS10

    3.76 EUR 

    bez DPH

    4.51 EUR 

    s DPH

    Priechodka E 12mm Pass. MDPAS12

    0.75 EUR 

    bez DPH

    0.90 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    32.08 EUR 

    bez DPH

    38.50 EUR 

    s DPH

    V rozporných rozvojových podmienkach sú takéto veľké distribučné body zvyčajne neekonomické a často sa používa topológia kaskádovej hviezdy, kde sa lokálne distribučné body používajú na napájanie len niekoľkých účastníkov (rodinných domov). Doteraz...

    32.08 EUR 

    bez DPH

    38.50 EUR 

    s DPH

    V rozporných rozvojových podmienkach sú takéto veľké distribučné body zvyčajne neekonomické a často sa používa topológia kaskádovej hviezdy, kde sa lokálne distribučné body používajú na napájanie len niekoľkých účastníkov (rodinných domov). Doteraz...

    32.08 EUR 

    bez DPH

    38.50 EUR 

    s DPH

    V rozporných rozvojových podmienkach sú takéto veľké distribučné body zvyčajne neekonomické a často sa používa topológia kaskádovej hviezdy, kde sa lokálne distribučné body používajú na napájanie len niekoľkých účastníkov (rodinných domov). Doteraz...

    32.08 EUR 

    bez DPH

    38.50 EUR 

    s DPH

    V rozporných rozvojových podmienkach sú takéto veľké distribučné body zvyčajne neekonomické a často sa používa topológia kaskádovej hviezdy, kde sa lokálne distribučné body používajú na napájanie len niekoľkých účastníkov (rodinných domov). Doteraz...

    3.82 EUR 

    bez DPH

    4.58 EUR 

    s DPH

    Optická vnútorná zásuvka s kazetou FTTH 4 pre 4 x SC, LC simplex

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...