0
Košík je prázdny
0

    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 30m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 30m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor
     
    Vaša cena bez DPH
    14.55 EUR
    Vaša cena s DPH
    17.46 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-3761
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 100m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    31.86 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 110m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 110m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    34.62 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 120m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 120m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    36.42 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 130m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 130m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    39.56 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 140m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 140m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    41.60 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 15m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    10.92 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 20m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    12.47 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    65.56 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 35m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    15.76 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 40m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    16.84 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 45m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    18.84 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    19.46 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 60m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 60m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    24.03 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 70m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 70m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    24.86 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 80m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 80m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    26.93 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 90m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor OPTIX Optický patchcord SC/APC - SC/APC 90m, 3.0mm, G.657A2, 100N, simplex, outdoor

     

    28.82 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Vysokokvalitný patchcord verzii Simplex (single-fiber), vo svojej konštrukcii S-QOTKSdD 1x9 / 125 ITU-T G.657A2. Úplne dielektrikum, navrhnuté pre vnútorné a vonkajšie inštalácie. Je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu, vďaka čomu je odolný voči škodlivým poveternostným podmienkam (UV stabil) a mechanickým poškodením, pri zachovaní vysokej flexibility.

       

      Optické vlákno v štandarde G657A2, čo umožňuje použitie malého polomeru ohybu (do 7,5 mm). Celá štruktúra bola vystužená aramidovými vláknami, čo umožňuje robiť veľké previsy (do 80 metrov).

      Parametre

      Množstvo vlákien

      Množstvo vlákien simplex

      Použitie

      Použitie Orange, Telekom, UPC, Slovanet a iní

      Priemer kábla

      Priemer kábla 3 mm

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...