0
Košík je prázdny
0

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    401 produktov
    21 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.90 EUR 

    bez DPH

    1.08 EUR 

    s DPH

    Úchyt pre FTTx box B08, na stĺp / kríž rezervy

    4.73 EUR 

    bez DPH

    5.68 EUR 

    s DPH

    Držiak na optický kríž pre FTTx box B16, C16 a E24

    3.44 EUR 

    bez DPH

    4.13 EUR 

    s DPH

    Držiak na optický kríž pre FTTx box B16, C16 a E24

    3.44 EUR 

    bez DPH

    4.13 EUR 

    s DPH

    Držiak na optický kríž pre FTTx box B16, C16 a E24

    3.10 EUR 

    bez DPH

    3.72 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail FC/APC 2m 9/125, SM, 0.9mm, G657A2, Easy strip

    2.59 EUR 

    bez DPH

    3.11 EUR 

    s DPH

    Optická vnútorná zásuvka FTTH pre 2SC simpex , LC duplex adaptéry s ochranou patchordov.

    9.09 EUR 

    bez DPH

    10.91 EUR 

    s DPH

    FTTx optický box, IP44, výklop. kazeta 8 zvarov, pre 4xSC simplex , LC, drž. PLC splitterov, zámok. Vhodný pre FTTx a kamerové systémy.

    0.85 EUR 

    bez DPH

    1.02 EUR 

    s DPH

    Optická vnútorná zásuvka FTTH 2 pre 2 x SC, LC simplex

    3.82 EUR 

    bez DPH

    4.58 EUR 

    s DPH

    Optická vnútorná zásuvka s kazetou FTTH 4 pre 4 x SC, LC simplex

    12.14 EUR 

    bez DPH

    14.57 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší FTTx 12 box C12 s kazetou (uchytenie na stenu alebo stĺp) pre 12 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG

    16.50 EUR 

    bez DPH

    19.80 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší FTTx 16 box C16 s kazetou (uchytenie na stenu alebo stĺp) pre 16 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 13.5

    18.59 EUR 

    bez DPH

    22.30 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší FTTx 24 box s kazetou (uchytenie na stenu) pre 24 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 16.FTTx optický box, IP54, výklop. kazeta na 24 zvarov, pre 24xSC simplex , LC, drž. PLC splitterov, zámok.Vhodný pre FTTx a kamerové systémy.

    29.51 EUR 

    bez DPH

    35.41 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší FTTx 48 box s kazetou (uchytenie na stenu) pre 48 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 16.FTTx optický box, IP54, výklop. kazeta na 48 zvarov, pre 48x SC simplex , LC, drž. PLC splitterov, zámok.Vhodný pre FTTx a kamerové systémy.

    16.50 EUR 

    bez DPH

    19.80 EUR 

    s DPH

    Optický vnútorný FTTx 12 box s 1x kazetou pre 12 zvarov pre 12 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG; Integrovaný držiak pre optické adaptéry; káblové prechodky PG a oválný otvor pre montáž; trubica pre ochranu distribúcie vlákien; kľúče; spoj s...

    24.75 EUR 

    bez DPH

    29.70 EUR 

    s DPH

    Optický vnútorný FTTx box B24J s kazetou pre 24x SC SX adaptér

    29.60 EUR 

    bez DPH

    35.52 EUR 

    s DPH

    Optický vnútorný FTTx box B24J s kazetou pre 24x SC SX adaptér

    45.75 EUR 

    bez DPH

    54.90 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Optický vnútorný FTTx 24 box B24J s 2x kazetami pre 12 zvarov pre 24 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG Integrovaný držiak pre optické adaptéry káblové prechodky PG a oválný otvor pre montáž trubica pre ochranu...

    33.21 EUR 

    bez DPH

    39.85 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší FTTx 16 box C16 s kazetou (uchytenie na stenu alebo stĺp) pre 16 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 13.5

    64.20 EUR 

    bez DPH

    77.04 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší kovový FTTH box s kazetou pre 24 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG 19

    1.44 EUR 

    bez DPH

    1.73 EUR 

    s DPH

    Mini-spojka určená na káble s jednovláknovými káblami (1F). Veľmi ľahká, malá a jednoduchá konštrukcia umožňuje rýchle a praktické umiestnenie zvaru. Celok je vyrobený z materiálu odolného voči UV žiareniu, vyznačujúceho sa vysokou rázovou...

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...