Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A2, ABS, 2.0mm, SC/APC

Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A2, ABS, 2.0mm, SC/APC

Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1,PLAST BOX, 2mm, s SC/APC konektorom 1m

10 €

12 € s DPH

Skladové číslo: 1-2950

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 11 ks

Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1, ABS, 2mm, so SC/APC konektorom, 1m

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie