Optický patchcord SC/APC - LC/PC 20m 3.0mm, DX, SM, G652D

Optický patchcord SC/APC - LC/PC 20m 3.0mm, DX, SM, G652D

optický patchcord SC/APC-LC/PC-20m duplex, SMF 9/125/3000mm, G652D, PVC

8,90 €

10,68 € s DPH

Skladové číslo: 1-2294

Dostupnosť: Nie je skladom

Optický patchcord SC/APC-LC/PC-20m 3.0mm duplex SM, G652D

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie