Optický patchcord SC/APC - SC/PC 15m 3.0mm, SX, SM, G657A1

Optický patchcord SC/APC - SC/PC 15m 3.0mm, SX, SM, G657A1

Optický patchcord SC/PC-SC/APC 15m simplex PVC, G657A 3.0 mm

5,30 €

6,36 € s DPH

Skladové číslo: 1-3001

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 15 ks

Výrobca: TES

Optický patchcord SC/APC-SC/PC 15m simplex, 3.0mm cable, G657A1

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie