TP-LINK MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

TP-LINK MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC konektor

35,93 €

43,12 € s DPH

Skladové číslo: 1-1587

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 13 ks

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 60 mesiacov

Optický WDM 10/100 prevodník pre jednovláknový prenos. TX=1310nm, SC konektor

WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obojsmerným prenosom dát po jednom optickom vlákne. Obojsmerný prenos je dosiahnutý použitím dvoch vlnových dĺžok, jednej pre vysielanie a druhej pre príjem (1550nm, 1310nm).

Datasheet

Uživateľská príručka

Typ zariadenia: Single-Mode
Rozhranie - ETH: 1x 100Mbps RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Rozhranie - SFP: 1x 100Mbps SC port , TX: 1310nm , RX: 1550nm
Napájanie: External Power Adapter, 9V/0.6A or 5V/1A
Rozmery: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
Prevádzková teplota: 0°C~40°C

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie