Optický patchcord SC/APC - SC/PC 3m 3.0mm, DX, SM, G657A2

Optický patchcord SC/APC - SC/PC 3m 3.0mm, DX, SM, G657A2

Optický patchcord SC/APC-SC/PC 3m duplex, 3.0mm cable, G652D

5,50 €

6,60 € s DPH

Skladové číslo: 1-3190

Dostupnosť: Nie je skladom

Optický patchcord SC/APC-SC/PC 3m duplex, 3.0mm cable, G652D

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie