DASAN GPON ONT H665

DASAN GPON ONT H665

Klientské GPON ONT zariadenie s 1x gigabitovým LAN portom. Podporuje Bridge aj Router mód ! Klientské GPON ONT zariadenie s 1x gigabitovým LAN portom.

27,40 €

32,88 € s DPH

Skladové číslo: Da000010

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 92 ks

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Podporuje Bridge aj Router mód !

Rozhranie LAN: 1 x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)
Rozhranie FIBER: 1 x SC/APC
Operačné módy: Router (NAT) aj Bridge mód
Pamäť RAM: 128 MB SDRAM
GPON B+ TX 1310nm: +0.5dBm ~ + 5dBm
GPON B+ TX 1490nm: -8 dBm ~ -28dBm
Napájanie: AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A
Rozmery: 114 x 95 x 32 mm

Alternatívne produkty

  • DASAN GPON ONT H660GW-F5

    ONT - klientské 4-portové wireless GPON zariadenie so 4-gigabitovými LAN portami

    Dostupnosť: Skladom

    47,70 €

    57,24 € s DPH

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie