Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1, MINI MODUL, 0.9mm, SC/PC

Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1, MINI MODUL, 0.9mm, SC/PC

Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1, ABS, 2mm, so SC/PC konektorom, 1m

16 €

19,20 € s DPH

Skladové číslo: 1-3309

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 15 ks

Optický rozbočovač 1x4 PLC G657A1, ABS, 2mm, so SC/PC konektorom, 1m

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie