DASAN GPON ONT H665GR

DASAN GPON ONT H665GR

ONT - klientské GPON zariadenie s 1x gigabit LAN portom, a 1x RF portom. Podporuje Router (NAT) aj Bridge mód.

85 €

102 € s DPH

Skladové číslo: Da000015

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: DASAN Zhone Solution

Záruka: 24 mesiacov

Datasheet

Rozhranie LAN: 1 x port 10/100/1000 Base-T (RJ45)
Rozhranie FIBER: 1 x SC/APC
Rozhranie video: 1 x port RF Video
Pamäť RAM: 128 MB SDRAM
GPON B+ TX 1310nm: +0.5dBm ~ + 5dBm
GPON B+ TX 1490nm: -8 dBm ~ -28dBm
Napájanie: AC/DC Adapter: 12VDC/0.5A
Rozmery: 160 x 125 x 44.5 mm
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie