MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp

Vďaka SFP slotu môže pracovať s multimode aj single mode miniGBIC modulmi.

30 €

36 € s DPH

Skladové číslo: MK000107

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 7 ks

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 24 mesiacov

Je umiestnený do vodeodolného obalu, podporuje PoE napájanie 12-57V a zároveň podporuje štandard 802.3af/at a tým je ideálny pre vonkajšie inštalácie.

Podporuje len 1.25 Gigabit SFP pripojenie.

Datasheet

Typ zariadenia: media konvertor
Rozhranie - ETH: 1x 10/100/1000Mbit ethernet connector with PoE input support, 1x 1.25Gbit port (SFP module not included)
Napájanie: 12-57V Passive or 802.3af PoE
Rozmery: 185 x 85 x 30 mm

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie