TP-LINK MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

TP-LINK MC100CM Media Converter 100TX/100FX MM, SC, 2 km

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 2 km.

28,76 €

34,51 € s DPH

Skladové číslo: TP000020

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 4 ks

Výrobca: TP-LINK

Záruka: 36 mesiacov

Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 2 km.

Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovej dĺžky 850 nm.

Napájanie zabezpečuje externý adaptér. Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie alebo montáž, ale môže byť pomocou adaptéra inštalované do racku.

 

Hlavné vlastnosti:

  • 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekciou rýchlosti pripojeného zariadenia (10/100) a duplexnej móde
  • 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekciou duplexného módu pripojeného zariadenia
  • Multi-mode vlákno 50/62, 5/125µm
  • Vlnová dĺžka: 850 nm
  • Auto MDI-II/MDI-X
  • 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Typ zariadenia: Multi-mode
Rozhranie - ETH: 1x 100Mbps RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Rozhranie - SFP: 1x 100Mbps SC port
Napájanie: External Power Adapter, 9V/0.6A or 5V/1A
Rozmery: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
Prevádzková teplota: 0°C~40°C
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie