MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode SFP+ 10GbE module kit up to 10km

MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode SFP+ 10GbE module kit up to 10km

Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporujúce technologiu WDM, vďaka čomu je možné prenášať dáta v oboch smeroch po jedinom vlákne!

290 €

348 € s DPH

Skladové číslo: MK000114

Dostupnosť: Na objednávku (2-3 prac.dni)

Výrobca: Mikrotik

Záruka: 24 mesiacov

Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporujúce technologiu WDM, vďaka čomu je možné prenášať dáta v oboch smeroch po jedinom vlákne!

Priepustnosť SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdialenosti do 10 km.

Datasheet     Kompatibilita

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie