Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, SX, SM, G657A2, outdoor

Optický patchcord SC/APC - SC/APC 50m, 3.0mm, SX, SM, G657A2, outdoor

optický patchcord outdoor GOLD SC/APC-SC/APC, simplex, 50m

19 €

22,80 € s DPH

Skladové číslo: 1-3406

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 12 ks

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie