TELESTE LSFP-C-X, Optical MMF 1310nm (2km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

TELESTE LSFP-C-X, Optical MMF 1310nm (2km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

LSFP-C-X, Optical MMF 1310nm (2km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

Skladové číslo: LU000042

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Teleste

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie