TELESTE LSFP-D-X, Optical SMF 1310nm (10km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

TELESTE LSFP-D-X, Optical SMF 1310nm (10km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

LSFP-D-X, Optical SMF 1310nm (10km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

Skladové číslo: LU000043

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Teleste

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie