TELESTE LSFP-F-X, Optical SMF 1550nm (70km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

TELESTE LSFP-F-X, Optical SMF 1550nm (70km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

LSFP-F-X, Optical SMF 1550nm (70km) 1000Base-FX SFP module, Dual LC optical connector

Skladové číslo: LU000045

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: Teleste

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie