Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, 3.0mm, SX, SM, G657A2, outdoor

Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, 3.0mm, SX, SM, G657A2, outdoor

Optický patchcord SC/APC - SC/APC 240m, SX, SM, G657A2, outdoor

60,85 €

73,02 € s DPH

Skladové číslo: 1-3627

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie