Ubiquiti UF-SM-10G, SFP+ modul - U Fiber, SM, 10Gbps, 2-Pack

Ubiquiti UF-SM-10G, SFP+ modul - U Fiber, SM, 10Gbps, 2-Pack

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

79 €

94,80 € s DPH

Skladové číslo: UB000149

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 1 ks

Výrobca: Ubiquiti

Záruka: 24 mesiacov

Vlnová dĺžka (Tx/Rx) tohto modulu je 1310nm a je vhodný pre spojenie až na vzdialenosť 10km. Modul je kompatibilný se všetkými Ubiquiti prvkami s SFP+ portami.

Balenie obsahuje 2 kusy.

 Datasheet

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie