OPTEC SFP modul 155Mbps, WDM, TX1310/RX1550 (SC/20km,SM)

OPTEC SFP modul 155Mbps, WDM, TX1310/RX1550 (SC/20km,SM)

155Mbps SFP WDM optický modul s konektorom SC pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovými dĺžkami RX=1550nm/TX=1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov (napr. Cisco).

17,89 €

21,47 € s DPH

Skladové číslo: 1-3709

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 9 ks

Výrobca: OPTEC

Záruka: 24 mesiacov

Typ prenosu: 20 km
Vlnové dĺžky: TX=1310 ; RX=1550
Port: 1x 155 Mbps SC SM
Vysielací výkon: 16 dB
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie