SiXPON FX601R, GPON, ONT, 1x GLAN , router mode

SiXPON FX601R, GPON, ONT, 1x GLAN , router mode

SIXPON GPON ONU FX601R - malá veľkosť a hmotnosť nového typu zariadení GPON ONT , ktoré pracujú v sieťach FTTB / FTTH / FTTO s prístupovým ONT . A tým podporiť čistá rýchlosť dátového signálu.

32 €

38,40 € s DPH

Skladové číslo: 1-3706

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 14 ks

Výrobca: SIXPON

Záruka: 24 mesiacov

Podporuje štandardné OMCI (OpenMenager Client). Rýchlosti spojenia až 1.25Gbps uplink a 1.25Gbps downlink.

Prístroj je vybavený jedným optickým vstupným portom GPON s konektorom SC / APC , jeden port Gigabit (RJ45).

Prístroj pracuje s funkciou Router.

Klientske zariadenia SIXPON sú primárne kompatibilné s procesormi OLT iných globálnych výrobcov, vrátane výrobcov zariadení, ako ZTE , Huawei , DASAN .

Uživateľská príručka

Rozhranie LAN: 1x GE (10/100/1000 Base-T RJ45)
Rozhranie FIBER: 1x SC / APC
GPON B+ TX 1310nm: 0.5~5dBm
Napájanie: 12V, 0.5A
Rozmery: 130 x 102 x 31.5 mm

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie