HUAWEI HG8347R, GPON ONT, (1x GE, 3x FE, 1x FX, USB, WIFI)

HUAWEI HG8347R, GPON ONT, (1x GE, 3x FE, 1x FX, USB, WIFI)

HUAWEI HG8347R, GPON ONT, (1GE+3FE+WI-FI)

37 €

44,40 € s DPH

Skladové číslo: 1-3810

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 3 ks

Výrobca: HUAWEI

Záruka: 24 mesiacov

Prístroj má veľmi malé rozmery, jeho nastavenie na strane klienta nespôsobuje žiadne problémy. Terminál ponúka vysoký výkon a veľmi vysokú priepustnosť, spĺňajúcu aj tie najnáročnejšie požiadavky. Napájanie spínaným zdrojom 12V 0,5A.

Rozhranie LAN: 3x Fast Ethernet port
Rozhranie FIBER: 1x GPON SC/UPC
Wireless: áno
Napájanie: 12V / 0,5A

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie