Polytron OFO 250, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 250 m

Polytron OFO 250, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 250 m

Optický 250 metrový vonkajší patchcord FC/PC - FC/PC, SM, DUPLEX s optickým vláknom G657A.

897,75 €

1077,30 € s DPH

Skladové číslo: POL000011

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: Polytron

Záruka: 24 mesiacov

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie