Polytron OFO 075, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 75 m

Polytron OFO 075, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 75 m

Optický 75 metrový vonkajší patchcord FC/PC - FC/PC, SM, DUPLEX s optickým vláknom G657A.

278,10 €

333,72 € s DPH

Skladové číslo: POL000006

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: Polytron

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie