Polytron OFI 005, Optical indoor cable, single mode, FC/PC connections, 5 m

Polytron OFI 005, Optical indoor cable, single mode, FC/PC connections, 5 m

Optický 5 metrový vnútorný patchcord FC/PC - FC/PC, SM, s optickým vláknom G657A.

19,71 €

23,65 € s DPH

Skladové číslo: POL000056

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: Polytron

Záruka: 24 mesiacov

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie