Polytron OFO 150, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 150 m

Polytron OFO 150, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 150 m

Optický 150 metrový vonkajší patchcord FC/PC - FC/PC, SM, DUPLEX s optickým vláknom G657A.

445,50 €

534,60 € s DPH

Skladové číslo: POL000008

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: Polytron

Záruka: 24 mesiacov

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie