Polytron OFI 010, Optical indoor cable, single mode, FC/PC connections, 10 m

Polytron OFI 010, Optical indoor cable, single mode, FC/PC connections, 10 m

Optický 10 metrový vnútorný patchcord FC/PC - FC/PC, SM, s optickým vláknom G657A.

26,60 €

31,91 € s DPH

Skladové číslo: POL000057

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: Polytron

Záruka: 24 mesiacov

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie