Polytron OFO 200, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 200 m

Polytron OFO 200, Optical outdoor burial cable, single mode, two cores, FC/PC connectors, 200 m

Optický 200 metrový vonkajší patchcord FC/PC - FC/PC, SM, DUPLEX s optickým vláknom G657A.

523,80 €

628,56 € s DPH

Skladové číslo: POL000009

Dostupnosť: Na objednávku (5-7 prac.dni)

Výrobca: Polytron

Záruka: 24 mesiacov

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie