HUAWEI HG8546M, GPON ONT, (1x GE, 3x FE, 1x FX, USB, WIFI)

HUAWEI HG8546M, GPON ONT, (1x GE, 3x FE, 1x FX, USB, WIFI)

NOVINKA

HUAWEI HG8546M, GPON ONT, (1x GE, 3x FE, 1x FX, USB, WIFI)

34 €

40,80 € s DPH

Skladové číslo: 1-4120

Dostupnosť: Na objednávku (2-3 prac.dni)

Výrobca: HUAWEI

Záruka: 24 mesiacov

Prístroj má veľmi malé rozmery, jeho nastavenie na strane klienta nespôsobuje žiadne problémy. Terminál ponúka vysoký výkon a veľmi vysokú priepustnosť, spĺňajúcu aj tie najnáročnejšie požiadavky. Napájanie spínaným zdrojom 12V 0,5A.

Rozhranie LAN: 1x GLAN ; 3x LAN
Rozhranie FIBER: SC/UPC B+
Wireless: 2x2 MIMO Standard 802.11 b/g/n
Napájanie: 11 - 14 V DC, 1 A
Rozmery: 176 x 138,5 x 28 mm
Hmotnosť: 0,4 kg

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie