Optický patchcord E2000/APC - SC/APC, 5m, 3.0mm, DX, SM, G657A

Optický patchcord E2000/APC - SC/APC, 5m, 3.0mm, DX, SM, G657A

Optický patchcord E2000/APC - SC/APC, 5m, 3.0mm, DX, SM, G657A

47 €

56,40 € s DPH

Skladové číslo: 1-4166

Dostupnosť: Nie je skladom

E2000 / APC - SC / APC patchcord 9 / 125um, duplex, vyrobené v EU, značkové konektory

Značkové prepojovacie káble sú vyrábané v EÚ s dôrazom na maximálnu kvalitu, rýchlu dostupnosť a zaujímavú cenu. Každý kábel je 100% testovaný, premeraný (IL, RL, na želanie interferometer) a namerané hodnoty sú súčasťou balenia.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie