Ubiquiti UF-OLT, GPON UFiber OLT, 8x GPON ports, 2x SFP+ ports

Ubiquiti UF-OLT, GPON UFiber OLT, 8x GPON ports, 2x SFP+ ports

NOVINKA

...

1390 €

1668 € s DPH

Skladové číslo: UB000208

Dostupnosť: Na objednávku (3-4 prac.dni)

Výrobca: Ubiquiti

Záruka: 24 mesiacov

UFiber OLT ponúka 8x GPON portov a podporuje až 128 klientov na port, celkovo až 1024 súbežných klientov s fyzickými linkami do vzdialenosti 20 km. Čo sa týka konektorov, UF-OLT ma okrem GPON portov aj 2x SFP+ porty s rýchlosťou až 10G, 1x ETH port určený iba pre menežment a 1x konzolový port.

https://www.ubnt.com/ufiber/ufiber-olt/

Management

Management OLT jednotiek nebol nikdy jednoduchší. Samotné zariadenie disponuje webovým rozhtraním, kde je možné si pozrieť, ktoré jednotky sú aktuálne pripijené, upgradeovať im hromadne firmware atd.

Najvätšou výhodou je centrálna správa pomocou softvéru UNMS (Ubiquiti Network Management System). UNMS je kompletná správa nie len pre OLT a ich klientov, ale tiež pre akákoľvek jednotky z portfólia Ubiquiti, ako sú airMAX, UniFi, EdgeRouter, EdgePoint, EdgeMax a ďalšie. 

Datasheet     Quick guide

Splitovací pomer: 1:128
Rozhranie LAN: 1x ETH port určený iba pre menežment a 1x konzolový port.
Rozhranie FIBER: (8) GPON OLT SFP , (2) 1G/10G SFP+
GPON B+ TX 1310nm: 1.5 dBm to 5 dBm
GPON B+ RX 1490nm: -8 dBm to -28 dBm
Napájanie: (1) 25V, 100W AC/DC PSU Module (Included)
Spotreba: 40W (Excluding SFP Modules)

Alternatívne produkty

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie