Pevný optický útlmový člen, SC/APC, 10dBi

Pevný optický útlmový člen, SC/APC, 10dBi

DL ATTN-SC/APC-10 pevný optický útlmový člen, 10dB

9,24 €

11,09 € s DPH

Skladové číslo: 1-1970

Dostupnosť: Nie je skladom

Výrobca: DKT

Attenuators ATTN-FC/APC-205-X ATTN-SC/APC-X ATTN-LC/APC (Plastic)
Fiber type Single mode 9/125 µm Single mode 9/125 µm Single mode 9/125 µm
Wavelength 1250-1650 nm 1250-1650 nm 1250-1650 nm
Connector 8° angle polished 8° angle polished 8° angle polished
Housing Metal Metal Metal
Attenuation 1-10 dB
1-20 dB
1-10 dB
11-20 dB
Fixed 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 15, 20 dB
Nominal
attenuation
1-10 dB ± 0.5 dB
11-20 dB ± 5%
1-10 dB ± 0.5 dB
11-20 dB ± 5%
1-10 dB ± 0.5 dB
10-15 dB ± 5%
-20 dB ±1 dB
Back reflection >60 dB >60 dB > 60 dB
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie