0
Košík je prázdny
0

    Primárna ochrana zvarov, 60mm, 2.8mm (100ks v balení)

    Primárna ochrana zvarov, 60mm, 2.8mm (100ks v balení)
     
    Vaša cena bez DPH
    9.81 EUR
    Vaša cena s DPH
    11.77 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  100 ks
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-0994
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, R&M, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, R&M, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-E2A-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať 13.30 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail FC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail FC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

     

    Porovnať 3.10 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať 30.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať 2.24 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-12 

    Porovnať 30.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    Porovnať 2.40 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09 

    Porovnať 20.94 EUR  bez DPH
    Huber Suhner Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm Huber Suhner Optický pigtail E2000/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm

     

    Porovnať 15.06 EUR  bez DPH
    Optický pigtail E2000/APC, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail E2000/APC, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 9.18 EUR  bez DPH
    Optický Pigtail FC/PC, SM, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm Optický Pigtail FC/PC, SM, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm

     

    Porovnať 1.51 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.10 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.10 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail LC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    Porovnať 1.18 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, MM, G652D, 1m, 62.5/125, 0.9mm, OM1 Optický pigtail LC/PC, MM, G652D, 1m, 62.5/125, 0.9mm, OM1

     

    Porovnať 0.40 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail LC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.00 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A, 2m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 13.50 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.05 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    Porovnať 1.13 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 0.99 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail ST/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    Porovnať 1.63 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    Porovnať 1.23 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    Porovnať 2.45 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, SM, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm Optický pigtail ST/PC, SM, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm

     

    Porovnať 0.40 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, MINI modul, 1x16 0.9mm, G657A1, bez konektorov Optický splitter PLC, MINI modul, 1x16 0.9mm, G657A1, bez konektorov

     

    Porovnať 7.52 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov, 45mm, 2.8mm (100ks v balení) Primárna ochrana zvarov, 45mm, 2.8mm (100ks v balení)

     

    Porovnať 6.16 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Ochrany zvarov (60 / 2,8 mm) sú súčasťou pre ochranu optických spojov pri zváraní. Sú to pružné, teplom zmrštiteľné prvky, ktoré znižujú ich objem pod vplyvom tepla. Sú vybavené tyčkami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré poskytujú dodatočnú mechanickú ochranu zvaru. Po zmenšení zmrštenia nie sú vlákna vystavené iba mechanickému poškodeniu, ale zároveň chránia pred vlhkosťou a všetkými druhmi kontaminácie.


      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...