0
Košík je prázdny
0

    Rozšírenia

    Rozšírenia

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky sieťových prvkov rôznych značiek. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    13.70 EUR 

    bez DPH

    16.54 EUR 

    s DPH

    Modulárny napájací Hot Swap zdroj -48V, pre CCR1072-1G-8S+

    74.70 EUR 

    bez DPH

    89.75 EUR 

    s DPH

    Modulárny napájací Hot Swap zdroj -48V, pre CCR1072-1G-8S+

    25.14 EUR 

    bez DPH

    30.27 EUR 

    s DPH

    R11e-2HnD 2.4GHz 802.11b/g/n high power miniPCI-e card uFl connectors

    57.14 EUR 

    bez DPH

    68.68 EUR 

    s DPH

    R11e-4G je 4G/LTE kartička určená do miniPCI-express slotu a je osadená dvomi UFL konektormi pre pripojenie externých antén. Kartička je spätne kompatibilná s 4G/LTE sieťami.

    37.40 EUR 

    bez DPH

    44.98 EUR 

    s DPH

    R11e-5HacD je nová 802.11ac karta pre miniPCI-Express zbernicu, ideálny pre všetky RouterBOARD s miniPCIe slotom, ako napr .: RB953, RB912, RB922, RB800, alebo x86 zariadenie s RouterOS....

    26.71 EUR 

    bez DPH

    32.16 EUR 

    s DPH

    Vysokovýkonná miniPCIe wifi karta od MikroTik s chipsetom AR9580, výstupným výkonom 27 dBm a 2 MMCX konektormi fungujúca v pásme 5 GHz.

    50.59 EUR 

    bez DPH

    60.82 EUR 

    s DPH

    R11e-LTE je LTE kartička určená do miniPCI-express slotu a je osadená dvomi UFL konektormi pre pripojenie externých antén. Kartička je spätne kompatibilná s 2G a 3G sieťami, tj. podporované pásma nižšie.

    36.30 EUR 

    bez DPH

    43.67 EUR 

    s DPH

    R52HnD, a/b/g/n HighPower miniPCI, 400mW

    251.27 EUR 

    bez DPH

    301.64 EUR 

    s DPH

    Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporujúce technologiu WDM, vďaka čomu je možné prenášať dáta v oboch smeroch po jedinom vlákne!

    108.76 EUR 

    bez DPH

    130.62 EUR 

    s DPH

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvoma LC konektormi, 1310nm vlnovou dĺžkou s možnosťou pripojenia až na vzdialenosť 10km.

    42.56 EUR 

    bez DPH

    51.18 EUR 

    s DPH

    S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

    37.35 EUR 

    bez DPH

    44.93 EUR 

    s DPH

    Priamy 5m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1470N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1490N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1510N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1530N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1550N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1570N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1590N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    135.09 EUR 

    bez DPH

    162.22 EUR 

    s DPH

    SFP+ CWDM je modul pre single-mode vlákna s vlnovou dĺžkou 1610N. Modul umožňuje komunikovať rýchlosťou až 10 Gbps. Vzhľadom k dosahu až 10 km je v kombinácii s jednotkou CWDM-MUX8A ideálnym riešením pre redukciu optických káblov na dlhé trasy....

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...