0
Košík je prázdny
0

    Optické príslušenstvo

    Optické príslušenstvo

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky sieťových prvkov rôznych značiek. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás!

    Status

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Filter skladu

    Sklad

    Podrobné vyhľadávanie

    11 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    23.72 EUR 

    bez DPH

    28.57 EUR 

    s DPH

     

    Gigabit

    PoE

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    14.44 EUR 

    bez DPH

    17.33 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    18.05 EUR 

    bez DPH

    21.66 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    21.66 EUR 

    bez DPH

    25.99 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    33.00 EUR 

    bez DPH

    39.71 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    14.57 EUR 

    bez DPH

    17.59 EUR 

    s DPH

    UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    59.71 EUR 

    bez DPH

    71.76 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP + metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 1G / 10Gbps. Dosah modulu je pri rýchlosti 1Gbps 100m, pri 10Gbps je to len 30m. Modul je primárne určený pre UNIFI switche, kde nie je...

    13.03 EUR 

    bez DPH

    15.74 EUR 

    s DPH

    UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorom RJ45 pre metalický kábel s možnosťou data rate 10/100/1000Mbps.

    73.22 EUR 

    bez DPH

    87.98 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul na prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektormi.

    137.16 EUR 

    bez DPH

    164.70 EUR 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    20.63 EUR 

    bez DPH

    24.86 EUR 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...