0
Košík je prázdny
0

    SiXPON FX612W, GPON, ONT, SC/APC, 2x GLAN, 1x RJ11, WiFi, 1x USB

    SiXPON FX612W, GPON, ONT, SC/APC, 2x GLAN, 1x RJ11, WiFi, 1x USB

    Výpredaj

    Vaša cena bez DPH
    15.00 EUR
    Vaša cena s DPH
    18.00 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    SIXPON
    Kód
    S1-3807
    Part No.
    FX612W
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      Podporuje štandardné OMCI (OpenMenager Client). Rýchlosti spojenia až 1.25Gbps uplink a 1.25Gbps downlink. Má vstavanú anténu WiFi a WPS , čo mu umožňuje rýchlo vytvoriť WiFi pripojenie k inému prístroju. Ponúka bezdrôtové rýchlosti 300Mbps. Prístroj je vybavený jedným optickým vstupným portom GPON SC / APC , jedným telefónnym portamom VoIP (RJ11) , dva porty Gigabit Ethernet (RJ45) , 1x USB.

       

      Klientske zariadenia SIXPON sú primárne kompatibilné s procesormi OLT iných globálnych výrobcov, vrátane výrobcov zariadení, ako ZTE , Huawei , DASAN .


      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...