0
Košík je prázdny
0

    SOLARIX SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE, optický kábel, FLAT DROP, SM, 12-vlákno, G.657A1, 7.5x4.3mm, 1500N

    SOLARIX SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE, optický kábel, FLAT DROP, SM, 12-vlákno, G.657A1, 7.5x4.3mm, 1500N

    Novinka

    Vaša cena bez DPH
    0.38 EUR
    Vaša cena s DPH
    0.46 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  2000 m
    Výrobca
    Solarix
    Kód
    S02553
    Záruka
    60 mesiacov

    Nadrozmerná paletová doprava - po odoslaní objednávky bude pripočítané dopravné podľa hmotnosti.

      Podrobnosti o produkte

      Vonkajší optický samonosný Flat DROP kábel Solarix SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň FCA. Kábel pre ploché konštrukcie a je ideálny pre nadzemné inštalácie s previsy až do 80m pri použití kotiev pre ploché káble, kábel je tiež možné inštalovať zatiahnutím do HDPE rúrok.

       

      Samotné vlákna typu G.657A1 sú uložené v centrálnej trubičke plnené gélom, vďaka čomu sú chránené pred vniknutím vody. Kábel obsahuje dva FRP ťahové členmi vnútri plášťa pre zvýšenie mechanickej odolnosti. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický.


      Parametre

      Počet vlákien

      Celkový počet vlákien (12)
      Hmotnosť 35 kg / km
      Max. ťahová odolnosť - krátkodobá 1500 N
      Prevádzková teplota -40 °C to + 70 °C

      Priemer kábla

      Priemer kábla 7.5 x 4.3 mm
      Trieda reakcie na oheň Fca HDPE
      Typ káblu FLAT DROP

      Typ vlákien

      Typ vlákien SM G.657A1
      Útlum pri 1310nm 0.35 dB/km
      Útlum pri 1550nm 0.25 dB/km

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...